Reklama
Reklama

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 131 gości 

Statystyki

Reklama
Dodatkowe zapisy nowych uczniów do Szkoły Języka Polskiego i Kultury w NEWCASTLE Drukuj Email
Wpisał Szkoła Języka Polskiego i Kultury w Newcastle upon Tyne   
W związku z dużym zainteresowaniem odnośnie zapisu dzieci do SZKOŁY JĘZYKA POLSKIEGO I KULTURY OJCZYSTEJ  w Newcastle upon Tyne, pragnę zaprosić rodziców na dodatkowe zapisy uczniów do naszej szkoły na rok szkolny 2018/19, które odbędą się 29.09 o godz.10.15.

Szkoła mieści się w budynku St. Mary’s Comprehensive School , Benton Park Road , Newcastle upon Tyne NE7 7 PE. W związku z pojawieniem się licznej grupy nowych uczniów na rozpoczęciu roku szkolnego planujemy utworzyć  dodatkową klasę. W dniu dodatkowego naboru szkoła będzie otwarta dla wszystkich chętnych, będzie można ją zwiedzić, porozmawiać z nauczycielami i rodzicami uczniów już uczęszczającymi do naszej placówki.

Szkoła posiada 10-letnie doświadczenie w nauczaniu języka polskiego i historii ojczystej dla dzieci w wieku 5-18 lat. Nasi uczniowie są przygotowywani do egzaminów GCSE (odpowiednik polskiego egzaminu na zakończenie gimnazjum) oraz A-Level ( odpowiednik polskiej matury) na wysokim poziomie i otrzymują najwyższe oceny. Egzamin A-Level jest pełnoprawnym egzaminem, którego zaliczenie honorowane jest punktami UCAS, niezbędnymi w procesie rekrutacji na wyższe uczelnie. Jesteśmy obecni przy egzaminach naszych uczniów w angielskich szkołach.

Z racji mojego zawodu jako pedagog szkolny i doradca edukacyjno- zawodowy oraz jako pasjonatka psychologii rozwoju osobistego i zawodowego będę zwracała szczególną uwagę by dzieci w Naszej Szkole otrzymywały również gruntowną pomoc i wskazówki w wyborze ich dalszej ścieżki edukacyjnej i zawodowej!

Pytania proszę kierować na oficjalny e-mail szkoły :  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zapraszamy serdecznie i widzimy się już 29 września!

Dyrektor Szkoły Języka Polskiego i Kultury
w Newcastle Upon Tyne
mgr Agnieszka Serafin