Reklama
Reklama

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Statystyki

Reklama
Zapisy nowych uczniów do Szkoły Języka Polskiego i Kultury Drukuj Email
Wpisał Szkoła Języka Polskiego i Kultury w Newcastle upon Tyne   
Jako nowy dyrektor SZKOŁY JĘZYKA POLSKIEGO I KULTURY w Newcastle upon Tyne, pragnę zaprosić zainteresowanych rodziców do zapisu swojego dziecka do naszej szkoły na rok szkolny 2018/19. Zapisy odbędą się we wrześniu bieżącego roku.


Szkoła posiada 10-letnie doświadczenie w nauczaniu języka polskiego i historii ojczystej dla dzieci w wieku 5-18 lat. Nasi uczniowie są przygotowywani do egzaminów GCSE (odpowiednik polskiego egzaminu na zakończenie gimnazjum) oraz A-Level ( odpowiednik polskiej matury) na wysokim poziomie i otrzymują najwyższe oceny. Egzamin A-Level jest pełnoprawnym egzaminem, którego zaliczenie honorowane jest punktami UCAS, niezbędnymi w procesie rekrutacji na wyższe uczelnie. Jesteśmy obecni przy egzaminach naszych uczniów w angielskich szkołach.

Z racji mojego zawodu jako pedagog szkolny i doradca edukacyjno- zawodowy oraz jako pasjonatka psychologii rozwoju osobistego i zawodowego będę zwracała szczególną uwagę by dzieci w Naszej Szkole otrzymywały również gruntowną pomoc i wskazówki w wyborze ich dalszej ścieżki edukacyjnej i zawodowej!

Pytania proszę kierować na oficjalny e-mail szkoły :  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Życzę Wszystkim udanych wakacji i widzimy się już we wrześniu!

Dyrektor Szkoły Języka Polskiego i Kultury
w Newcastle Upon Tyne
mgr Agnieszka Serafin