Statystyki

Z Manchesterem na remis - wideorelacja & foto
Wpisał Łukasz Samek, foto: Robert C. Ossowski, video: Polnews
Niedziela, 16. Grudzień 2012 10:48
W niedzielę 18 listopada została rozegrana piąta kolejka FA National Futsal League – North. W najciekawszym meczu zmierzyły się zespoły Middlesbrough Futsal Club i Manchester Futsal Club. Oba zepoły na mecz wyprowadzili polscy chłocy.

Już po 16 sekundach spotkania gospodarze po golu Mikey Robertsa objęli prowadzenie. Minutę później drugą bramkę dla Boro strzelił Hiszpan Sam Gallego. W trzeciej minucie kontaktową bramkę zdobył Sam Richardson, na którą bardzo szybko odpowiedział Pete Bulmer i po czterech minutach meczu Middlesbrough prowadziło 3:1.

W pierwszej połowie obydwie drużyny miały okazje na kolejne bramki lecz za każdym razem bramkarze wykazywali się kunsztem wychodząc zwycięsko z pojedynków z napastnikami. Po przerwie Manchester szybko strzelił dwie bramki, a dziesięć minut przed końcem spotkania bramkarz Boro Phil Codd skapitulował po strzale Paula Thompsona i goście wyszli na prowadzenie.

Tuż przed końcem meczu Pete Bulmer zdobył swoją drugą bramkę i doprowadził do remisu 4:4. ”Po porażce w ubiegłej kolejce z zespołem Leeds & Wakefield potrzebowaliśmy dobrego występu i trzeba przyznać, że zawodnicy stanęli na wysokości zadania. W zespole, z różnych powodów, nie mogło wystąpić kilku kluczowych zawodników.

Mecz utwierdził nas w przekonaniu, że mamy silną kadrę a walka o miejsce w składzie jest naprawdę zacięta. W meczu zadebiutował 16-letni Josh Clark, który znakomicie zaprezentował swoje nieprzeciętne umiejętności. Średnia wieku zawodników to 19 lat, a poza dwoma zawodnikami z Hiszpanii wszyscy są wychowankami klubu, co sprawia że w przyszłość patrzymy z nieukrywanym optymizmem. Kolejny świetny mecz zanotował Pete Bulmer i trudno uwierzyć, że ten zawodnik nie został jeszcze powołany do reprezentacji Anglii” – powiedział po meczu manager drużyny Middlesbrough, Damon Shaw. Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowe informacje na temat klubu, bądź możliwości gry dla Middlesbrough Futsal Club, napisz na: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

MIDDLESBROUGH FUTSAL CLUB – MANCHESTER FUTSAL CLUB 4:4 (3:1)