Reklama

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 92 gości 

Statystyki

Reklama
Kurs języka angielskiego na Malcie!
Wpisał Study Malta   
Piątek, 29. Styczeń 2010 12:10
Study  Malta - St. Julians, Sliema i Paceville jest jedną z naszych szkół języka angielskiego. Szkoła w St. Julians jest otwarta przez cały rok i z każdym następnym sezonem staje się ulubionym miejscem wyjazdów studentów. Jeżeli rozważasz naukę angielskiego za granicą, wybierz Maltę!

W naszej szkole angielskiego w St. Julians, zawsze dobrze się bawisz podczas nauki języka. Jest tu tyle ciekawych zajęć! St. Julians zapewnia Ci mnóstwo zabawy, ale również profesjonalny i doskonale zorganizowany kurs angielskiego. Malta jest niczym raj, gdzie wszyscy mówią po angielsku. Zarówno w naszej szkole angielskiego, jak i rezydencji, proponujemy Ci wiele atrakcji i zajęć. Jednak poza terenem szkoły czeka na Ciebie moc atrakcji, których nie możesz przegapić! Jedno jest pewne, na Malcie na pewno nie będziesz się nudzić!

Study MaltaDlaczego Malta?

Nie bez przyczyny Malta jest jednym z najbardziej lubianych i najczęściej wybieranych miejsc do nauki angielskiego przez osoby z całego świata! Nigdzie indziej nie będziesz mógł uczyć się angielskiego w rajskim, śródziemnomorskim klimacie! W związku z tym, że wyspa jest tak popularna znajduje się tu wiele atrakcji turystycznych.

Dlaczego angielski?

Jeżeli chcesz pracować, studiować w anglojęzycznym kraju lub po prostu chcesz uczyć się angielskiego i przy okazji spędzić niezapomniane chwile - Malta jest idealnym miejscem!

Wskazówki do nauki angielskiego

To żadna nowość, że angielski jest najbardziej powszechnym językiem na świecie, choć nie najczęściej używanym (chiński). Znajdziesz tu szereg użytecznych porad dotyczących nauki angielskiego.

www.studymalta.eu

Study Malta


UK Head Office address

A8 Media Ltd, UK Head Office
1 Mariners Close, St James Court
Victoria Dock
Kingston Upon Hull
East Yorkshire
United Kingdom, HU9 1QE

Office Telephone numbers

UK Head Office
Tel: +44 (0)844 5555 480

Central European Office (Poland)
+48 22 219 5086

Central European Office (Germany)
+49 22 130 089 973

Northern European Office (Sweden)
+46 31 799 58 23

Malta Office
+35 699 036 758