Reklama
Reklama

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości 

Statystyki

Reklama
Pierwszy dzień szkoły już za nami!
Wpisał Polska Sobotnia Szkoła w Darlington   
Piątek, 07. Październik 2016 08:40
W minioną sobotę, 1 października 2016, w godzinach 9:30 - 12:30, odbyły się pierwsze zajęcia w Polskiej Sobotniej Szkole w Darlington. Mamy nadzieję, że dzień ten okazał się dla naszych podopiecznych pierwszym dniem wspanialej przygody, z której będą czerpali wiele dobrego.

Oczekujemy z wielką nadzieją, że każdego sobotniego poranka będziemy widzieli ogrom uśmiechniętych twarzy dzieci oraz ich rodziców.

Tym samym mamy nadzieję, że na dzień dzisiejszy sprostaliśmy oczekiwaniom dzieci oraz ich rodziców. Możemy zagwarantować, że cały czas pracujemy nad wszelkimi udogodnieniami, aby praca nasza była w stu procentach satysfakcjonująca.

Wielkimi krokami zbliża się Pasowanie na Ucznia, które odbędzie się 8.10.2016 roku o godz. 11.30 w naszej szkole.

W końcu ruszyła nasza strona internetowa: www.plschooldarlington.co.uk , zapraszamy do jej odwiedzenia i polubienia. Informujemy także, iż zostały jeszcze wolne miejsca w naszej szkole. Rodziców, którzy chcą zapisać dziecko bądź otrzymać więcej informacji na temat naszej szkoły, bardzo prosimy o kontakt mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pozdrawiamy,

Zarząd Polskiej Sobotniej Szkoły w Darlington