Reklama
Reklama

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 76 gości 

Reklama
Reklama

Statystyki

Reklama
Dwie polskie drużyny najlepsze w turnieju Cohesion Sport Day w Newcastle!!!
Wpisał Rych :O)   
Sobota, 15. Grudzień 2007 19:16
 Wspaniała wiadomość dla wszystkich rodaków mieszkających w NCL! Polskie drużyny zajęły pierwsze i drugie miejsce podczas międzynarodowego turnieju piłkarskiego organizowanego przez Newcastle Civic Centre. Finał z naszymi drużynami dostarczył goli, emocji i walki do końca. Była to szybka i ostra gra, ale z zachowaniem fair play. Pozytywne emocje udzieliły się wszystkim, także organizatorom turnieju, którzy zachwyceni byli naszym dopingiem.

Dziękujemy wszystkim (długo by wymieniać) chłopakom za super postawę i godne reprezentowanie Polski w turnieju! Specjalne podziękowania dla FrAnii z polskiej organizacji NEPCO za zgłoszenie obu naszych drużyn i wsprcie podczas turnieju. Mistrzem tego sezonu została POLSKA!!!

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z całego turnieju (5 części).
Zapraszam też wszystkich do składania gratulacji obu naszym zespołom – kliknij tutaj... Turniej CZĘŚĆ 2 - Prezentacja drużyn...