Northumbria Newcastle vs Polonia Londyn - fotorelacja
Wpisał Polnews.co.uk
Niedziela, 18. Listopad 2012 08:02
Bardzo ciekawe spotkanie obejrzeli wczoraj polscy kibice w hali sportowej Northumbria University w Newcastle upon Tyne, gdzie liderujący w lidze zespół Team Northumbria podejmował wicelidera - Polonie Londyn.

Zespół Polonii, którego dużą część składu stanowią Polacy, łatwo przegrał dwa pierwsze sety. Duży wpływ na to miało przystąpienie zawodników do meczu prosto z marszu, tuż po przyjeździe pociągiem z Londynu.

W trzecim secie zespół pokazał na co go naprawdę stać i po bardzo emocjonującej walce Polonia wygrała 19-25. Czwarty set był równie emocjonujący i wyrównany, w końcówce jednak punkty zaczął zdobywać Team Northumbria i to on wygrał ostatecznie seta i cały mecz 3:1. Dzięki temu zespół z Newcastle utrzymał się na pozycji lidera.

17.11.2012 Northumbria 3-1 London Polonia (25-15 , 25-16 , 19-25 , 25-18)

Dziękujemy zawodnikom za bardzo dobrą postawę i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. Oficjalne podziękowania od Polonii Londyn dla wszystkich polskich kibiców, którzy przyszli na mecz. Zespół zauważył ich obecność i było to dla nich bardzo przyjemne ;)